Ndërlidhjet

Çifti rus në Budapest hap dyert për refugjatët ukrainas


Çifti rus në Budapest hap dyert për refugjatët ukrainas
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Një çift rus që jeton në Hungari, ka hapur dyert për refugjatët ukrainas që po ikin nga lufta. Edukatorja Anastasia Chukovskaya dhe bashkëshorti i saj, Aleksei Zelensky, kanë pritur më shumë se 30 veta në shtëpinë e tyre në Budapest dhe në studion muzikore. (Përgatitën: Besmir Nenaj dhe Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG