Ndërlidhjet

Samiti BE-Ballkani Perëndimor


Samiti BE-Ballkani Perëndimor
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Në selinë e Bashkimit Evropian (BE), po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor ku 27 krerë shtetesh dhe qeverish evropiane po diskutojnë me kolegët e tyre nga rajoni mbi sfidat, me të cilat përballen së bashku, veçanërisht në dritën e agresionit rus kundër Ukrainës.

XS
SM
MD
LG