Ndërlidhjet

21-vjeçari që nisi studimet në “burg”


21-vjeçari që nisi studimet në “burg”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Pas përfundimit të shkollës së mesme, një 21-vjeçar në Qendrën Korrektuese për të Mitur nisi studimet për inxhinieri kompjuterike në Universitetin e Prishtinës. Ai rrëfen përditshmërinë e tij në këtë qendër dhe synimet për të ardhmen.

XS
SM
MD
LG