Ndërlidhjet

19-vjeçari tregon për jetën në qendrën korrektuese


19-vjeçari tregon për jetën në qendrën korrektuese
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Ditët e një 19-vjeçari në Qendrën Korrektuese për të Mitur janë të mbushura plot aktivitete. Duke mbajtur trajnime rehabilituese dhe profesionale, ai po përgatitet për jetën jashtë me ëndrrën që t’i bëj familjarët krenarë.

XS
SM
MD
LG