Ndërlidhjet

Humbi të gjithë familjen pas një sulmi ajror rus: “Ata vranë gjithçka në shpirtin tim”


Humbi të gjithë familjen pas një sulmi ajror rus: “Ata vranë gjithçka në shpirtin tim”
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Volodymyr Obodzinskiy humbi të gjithë familjen e tij në një sulm rus, në fillim të muajit mars. Një sulm ajror goditi shtëpinë e tij, duke vrarë gruan e tij 40-vjeçare, Natalya, djalin 14-vjeçar Volodymyr, vajzën 19-vjeçare Ivanka dhe binjakët e saj njëvjeçarë. Obodzinskiy vizitoi rrënojat e shtëpisë së tij dhe foli për tragjedinë. (Përgatitën: Besmir Nenaj dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG