Ndërlidhjet

Kryetari i Zubin Potokut thotë se “nuk ka kushte pune” në objektin komunal


Kryetari i Zubin Potokut thotë se “nuk ka kushte pune” në objektin komunal
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Izmir Zeqiri, nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, thotë se në ndërtesën kryesore të komunës së Zubin Potokut nuk ka kushte për punë, prandaj ai vazhdon të ushtrojë detyrën e tij të kryetarit të komunës nga zyra për komunitete në fshatin Çabër. Qeveria e Kosovës thotë që krerët e rinj shqiptarë të Zubin Potokut, Zveçanit dhe Leposaviqit, duhet të punojnë nga zyrat e tyre në objektet komunale.

XS
SM
MD
LG