Ndërlidhjet

A do të nisë Rusia luftë të re?


A do të nisë Rusia luftë të re?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:46 0:00

Rusia po grumbullon trupa dhe armë pranë kufirit lindor me Ukrainën. Qëllimet e saj nuk janë fare të qarta. Zilet e alarmit kanë rënë zëshëm në SHBA dhe Evropë. A po përgatitet Moska për një ofensivë të re kundër Kievit?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG