Ndërlidhjet

A duhet pezulluar taksën pas kërkesës së SHBA-së?


A duhet pezulluar taksën pas kërkesës së SHBA-së?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Të pyetur se a duhet pezulluar taksën për mallrat nga Serbia dhe Bosnja, për të ruajtur marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, qytetarët janë të ndarë sa i përket çështjes së taksës – por thuajse të gjithë duan ruajtjen e partneritetit me SHBA-në.

XS
SM
MD
LG