Ndërlidhjet

16x9 Image

Bujar Tërstena

Bujar Tërstena është kameraman dhe montazhier i Radios Evropa e Lirë në Prishtinë.

Prodhuar nga Bujar Tërstena

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG