Ndërlidhjet

A ka shpresë për palestinezët?


A ka shpresë për palestinezët?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:00 0:00

Benjamin Netanyahu, në 12 vjetët e fundit, ka qenë fytyra e kombit izraelit. Çfarë do të thotë për paqen me palestinezët largimi i tij dhe ardhja në pushtet e Naftali Bennettit?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG