Ndërlidhjet

A keni aplikuar ndonjëherë për vizë dhe për çfarë qëllimi?


A keni aplikuar ndonjëherë për vizë dhe për çfarë qëllimi?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Të rinjtë e anketuar nga Radio Evropa e Lirë tregojnë nëse kanë aplikuar për vizë Schengen. Disa prej tyre thonë se kanë aplikuar për vizë pune në ndonjë vend të Evropës, ndërkaq të tjerët për viza turistike, por edhe për qëllime studimore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG