Ndërlidhjet

A mund të ketë demokraci në Sudan?


A mund të ketë demokraci në Sudan?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:05 0:00

Ish-presidenti i Sudanit, Omar al-Bashir, mund të jetë përmbysur, por regjimi i tij vazhdon të mbetet në pushtet dhe lufta për ndryshime të vërteta duket e gjatë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG