Ndërlidhjet

Mbi 110 afganë largohen nga Kosova


Mbi 110 afganë largohen nga Kosova
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Një aeroplan nga Mbretëria e Bashkuar ka marrë me veti 117 afganë të cilët ishin strehuar përkohësisht në Kosovë. Rreth 900 afganë të tjerë ende janë në Kosovë në pritje të largimit gjatë ditëve dhe javëve të ardhshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG