Ndërlidhjet

16x9 Image

Arben Hoti

Arben Hoti është kameraman dhe montazhier i Radios Evropa e Lirë në Prishtinë.

Prodhuar nga Arben Hoti

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG