Ndërlidhjet

Kultivimi i lulëkuqes merr hov me gjithë goditjen e talibanëve

Të izoluar dhe nën sanksione ekonomike, zyrtarët talibanë në Afganistan kanë shpallur edhe një herë ndalimin e kultivimit, përdorimit dhe trafikimit të lulëkuqes. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG