Ndërlidhjet

109-vjeçarja që agjëron qe gati një shekull


109-vjeçarja që agjëron qe gati një shekull
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Në afërsi të Prizrenit jeton Xhemile Susuri, 109-vjeçare, së bashku me djalin, nipat dhe stërnipat e saj. Që nga mosha 18 vjeçe ka filluar të agjërojë Ramazanin, dhe asgjë nuk ka mundur ta ndalë atë që nga ajo ditë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG