Ndërlidhjet

Aksidenti në Gjilan


Aksidenti në Gjilan
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Të paktën një person ka vdekur dhe 27 të tjerë janë plagosur nga një aksident në qendër të qytetit të Gjilanit. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, ka thënë për Radion Evropa e Lirë, se aksidentin e ka shkaktuar një kamion transportues.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG