Ndërlidhjet

Aksidenti vdekjeprurës në Kroaci


Aksidenti vdekjeprurës në Kroaci
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Në orët e para të së dielës, autobusi me rreth 70 pasagjerë doli nga rruga në një autostradë në Kroaci dhe la të vdekur të paktën 10 persona, të cilët ishin duke shkuar në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG