Ndërlidhjet

Përfundon pa marrëveshje takimi Kurti-Mustafa


Përfundon pa marrëveshje takimi Kurti-Mustafa
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Lideri i partisë fituese të zgjedhjeve të 6 tetorit, Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa nuk kanë arritur një marrëveshje për koalicionin e ardhshëm qeverisës. Të dy liderët thanë pas takimit se kanë edhe disa çështje për të cilat nuk janë pajtuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG