Ndërlidhjet

Në Evropë rritet mosdurimi ndaj hebrenjve


Në Evropë rritet mosdurimi ndaj hebrenjve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:49 0:00

E ardhmja e hebrenjve në Evropë po vihet në pikëpyetje, për shkak të rritjes së anti-semitizmit. Organizatat për të drejtat e njeriut thonë se situata është shqetësuese dhe bëjnë thirrje për veprime të menjëhershme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG