Ndërlidhjet

Shnet, aplikacioni i parë në Kosovë për edukatën seksuale


Shnet, aplikacioni i parë në Kosovë për edukatën seksuale
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Për shkak të mungesës së lëndës së edukatës seksuale në Kosovë, tri studente të fakultetit të psikologjisë janë bërë bashkë dhe kanë krijuar një aplikacion të quajtur "Shnet" në mënyrë që të ndihmojnë bashkëmoshatarët e tyre që të informohen për trupin dhe seksin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG