Ndërlidhjet

"Apokalips i të nxehtit": Zjarret e egra përcëllojnë Evropën


"Apokalips i të nxehtit": Zjarret e egra përcëllojnë Evropën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Zjarret e egra e të tërbuara kanë vazhduar të përhapen nëpër Evropë, duke goditur sidomos Francën dhe Spanjën. Zjarrfikësit në shumë vende ende po përpiqen t’i mbajnë nën kontroll zjarret, teksa Evropa po përjeton atë që meteorologët e kanë quajtur “apokalips të të nxehtit”. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG