Ndërlidhjet

Ku dallojnë armëpushimi dhe pauza humanitare në luftën Izrael-Hamas?


Ku dallojnë armëpushimi dhe pauza humanitare në luftën Izrael-Hamas?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Bota është e ndarë se si duhet vepruar karshi luftës Izrael-Hamas. Të gjithë pajtohen se duhet mbrojtur civilët e pafajshëm dhe se duhet dërguar ndihma humanitare. Cila është mënyra e duhur e veprimit?

XS
SM
MD
LG