Ndërlidhjet

Shqiptari i vetëm në asamblenë komunale të Zveçanit


Shqiptari i vetëm në asamblenë komunale të Zveçanit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Lavdim Peci është asamblist në komunën e Zveçanit dhe përfaqëson tri fshatrat shqiptare të kësaj komune. Përveç punës në komunë, ai punon edhe si taksist tash e 18 vjet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG