Ndërlidhjet

Atmosferë festive në Prishtinë

Për festat e fundvitit, sheshet kryesore në Prishtinë po mbretëron atmosferë festive. Dritat shumëngjyrëshe dhe dekorimet e ndryshme, janë atraksion për qytetarët e shumtë.

XS
SM
MD
LG