Ndërlidhjet

Avionët francezë nisen drejt Sirisë


Avionët francezë nisen drejt Sirisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

Qeveria franceze ka prezantuar një video të aeroplanëve luftarakë, të cilët duket derisa nisen nga baza e Francës drejt Sirisë. Franca i është bashkuar operacionit të Shteteve të Bashkuara dhe Britanisë në përgjigje të sulmit të dyshuar me armë kimike në qytetin sirian, Duma. (AFP)

XS
SM
MD
LG