Ndërlidhjet

Avionët serbë fluturojnë afër bllokadave në veri


Avionët serbë fluturojnë afër bllokadave në veri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Është bërë një javë nga bllokimi i rrugëve që çojnë në pikat kufitare me Serbinë, Jarinjë dhe Bërnjak. Të dielën, më 26 shtator, dy avionë të ushtrisë së Serbisë janë afruar shumë pranë kufirit me Kosovën, në Jarinjë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG