Ndërlidhjet

Banorët e Mitrovicës së Veriut votojnë për kryetarin e ri


Banorët e Mitrovicës së Veriut votojnë për kryetarin e ri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Banorët e Mitrovicës së Veriut u janë drejtuar të dielën kutive të votimit për të zgjedhur kryetarin e ri të kësaj komune. Kandidatë për të fituar këtë pozitë janë Erden Atiq nga Lëvizja Vetëvedosje, Millan Radojeviq nga Lista Serbe, Florent Azemi nga Partia Demokratike e Kosovës dhe Dushan Millunoviq, i cili është kandidat i pavarur.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG