Ndërlidhjet

Besueshmëri relative në media


Besueshmëri relative në media
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në Kosovë, aktualisht ka një numër të madh të medieve dhe platformave të informimit. Por, sa janë të besueshme ato dhe çfarë efektesh kanë në opinion? Të rinjtë, në rubrikën e tyre të përjavshme, VOX në Radion Evropa e Lirë, shprehin mendime të ndryshme lidhur me këtë temë. Në parim, sipas tyre, besueshmëria në medie duhet të ekzistojë, por ajo është relative dhe varet nga vetë mediet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG