Ndërlidhjet

Clinton: Kosova meriton të jetë në BE dhe NATO


Clinton: Kosova meriton të jetë në BE dhe NATO
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Ish-presidenti i SHBA-së Bill Clinton tha se gjithmonë do të jetë krenar që ishte president në kohën kur u ndalë “spastrimi etnik në Kosovë”. Ai tha se Kosova meriton të jetë anëtare e NATO-s dhe Bashkimit Evropian.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG