Ndërlidhjet

Bisedimet: Shpresë a blerje kohe?


Bisedimet: Shpresë a blerje kohe?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Paralelisht me sulmet dhe bombardimet në Ukrainë, Rusia është duke zhvilluar edhe një proces negociatash me Kievin - me sa thuhet, për t’i dhënë fund luftës që ka nisur vetë. Dhuna ka hyrë tashmë në muajin e dytë. Mijëra njerëz të vrarë, miliona të zhvendosur nga shtëpitë. A mund të ketë rrugëdalje përmes dialogut?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG