Ndërlidhjet

"Blej shqip" promovon produktet vendore


"Blej shqip" promovon produktet vendore
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Panairi i promovimit të produkteve "Blej shqip" ka nisur edicionin e pestë në Prishtinë. Rreth 150 biznese nga Kosova dhe Shqipëria po u bëjnë thirrje qytetarëve që të përkrahin produktet e tyre. Qeveria e Kosovës ka vendosur taksën prej 100% ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG