Ndërlidhjet

Brexit-i pa krye


Brexit-i pa krye
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:56 0:00

Brexit-i e ka sjellë kryeministren britanike, Theresa May, në pushtet dhe Brexit-i e ka detyruar të japë dorëheqje. Kush do ta vazhdojë tani këtë proces? Dhe, për më tepër, a do të ndodhë?

XS
SM
MD
LG