Ndërlidhjet

Burgu i torturës në Prishtinë bëhet muze


Burgu i torturës në Prishtinë bëhet muze
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Burgu i Prishtinës është shndërruar në muze dhe është hapur për vizitorë. Në këtë burg kanë vuajtur dënimin shumë të burgosur politikë të Kosovës që nga vitet e 50-ta.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG