Ndërlidhjet

Çfarë ka bërë shteti për ju dhe çfarë keni bërë ju për shtetin?


Çfarë ka bërë shteti për ju dhe çfarë keni bërë ju për shtetin?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Më 17 shkurt, Kosova shënon 10-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së saj. Disa nga të rinjtë e anketuar thonë se gjatë kësaj dekade të shtetësisë, Kosova nuk ka krijuar kushte të mira për të rinjtë dhe perspektivën e tyre. Por, të pyetur se çfarë kanë bërë për shtetin, ata shprehen se pas studimeve, do të kontribuojnë për shtetin.(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG