Ndërlidhjet

Vuçiq për Radoiçiqin: Nuk është akademik, por i mbron serbët


Vuçiq për Radoiçiqin: Nuk është akademik, por i mbron serbët
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:33 0:00

Në vitin 2018 pretendonte se nuk e njeh dhe se nuk ka biseduar me të kurrë. Pesë vjet më vonë e falënderon për “ruajtjen e serbëve në Kosovë”. Më pas thotë se do të merret në pyetje nga drejtësia. Kush është Millan Radoiçiq në sytë e presidentit të Serbisë? Shënim: Ky edicion i Exposesë është xhiruar përpara se Radoiçiq ta pranonte se ka marrë pjesë në sulmin në Banjskë.

XS
SM
MD
LG