Ndërlidhjet

Çifti nga Juniku shpërndan ushqim falas për qytetarët e Teksasit


Çifti nga Juniku shpërndan ushqim falas për qytetarët e Teksasit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Javën e kaluar, kur qytetarët e Teksasit në SHBA kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje si pasojë e motit të ftohtë, një çift nga Kosova ka ndihmuar shumë familje me ushqim falas.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG