Ndërlidhjet

Çka janë Rezervat Shtetërore dhe si mbushen ato?


Çka janë Rezervat Shtetërore dhe si mbushen ato?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Rezervat Shtetërore kanë qenë krylajm në Kosovë për disa ditë, pas dyshimeve për keqpërdorim të tyre. Pse ekzistojnë këto rezerva, si mbushen, si ruhen dhe kur duhet të përdoren? E kuptoni në këtë material.

XS
SM
MD
LG