Ndërlidhjet

COVID pasaportat: Rrëmujë apo zgjidhje?


COVID pasaportat: Rrëmujë apo zgjidhje?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:18 0:00

Tash e sa kohë, pushimet, udhëtimet apo darkat në restorante duken një jetë larg. Por, me shpërndarjen e vaksinave kundër koronavirusit, vendet e ndryshme po përpiqen të gjejnë mënyra se si t’i bëjnë njerëzit të lëvizin përsëri dhe si t’i rimëkëmbin ekonomitë. Pasaportat apo certifikatat e vaksinave janë një opsion.

XS
SM
MD
LG