Ndërlidhjet

Pacientët me COVID-19 vizitohen nga familjarët


Pacientët me COVID-19 vizitohen nga familjarët
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Familjarët e personave me COVID-19 vazhdojnë t’i vizitojnë të afërmit e tyre në spital, për t’iu dërguar ilaçe dhe ushqime. As vendosja e policisë në klinikat e Prishtinës nuk ka mundur t’i ndalë këto vizita. Zyra e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Kosovë ka bërë thirrje që një praktikë e tillë të ndalet, sepse kështu virusi do të përhapet edhe më shumë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG