Ndërlidhjet

Klinikat plot, stafi mjekësor kërkon shtrëngim të masave


Klinikat plot, stafi mjekësor kërkon shtrëngim të masave
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Kosova ka aktualisht rreth 13 mijë raste aktive me COVID-19 dhe numri i personave të infektuar është duke u rritur dita-ditës. Klinika Infektive si dhe disa klinika të tjera në QKUK, nuk kanë më asnjë shtrat të lirë për pacientët me COVID-19.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG