Ndërlidhjet

Delta mund të shtypet, por si?


Delta mund të shtypet, por si?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:25 0:00

Vaksinat dhe variantet e koronavirusit janë në garë drejt finishit. Këputja e zinxhirit të shpërthimeve është sfiduese, por jo e pamundur, thonë ekspertët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG