Ndërlidhjet

Dhimbja për shtëpinë e dytë


Dhimbja për shtëpinë e dytë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Ish-futbollisti kosovar, Armend Dallku, thotë se po përcjell me shqetësim dhe dhembje luftën ruse në Ukrainë. Dallku, i cili për më shumë se një dekadë ka jetuar në këtë vend dhe ka luajtur për ekipin e futbollit atje, thotë se ka shokë e miq në Ukrainë, që po rrezikohen nga sulmet ruse.

XS
SM
MD
LG