Ndërlidhjet

Dhjetë vjet bisedime në vesh të shurdhër


Dhjetë vjet bisedime në vesh të shurdhër
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:13:22 0:00

Për gati dhjetë vjet - me disa pauza shpesh të gjata në mes - Kosova dhe Serbia kanë zhvilluar bisedime të drejtpërdrejta për normalizimin e marrëdhënieve. Përmbushja e qëllimit duket ende larg. Sipas disave, edhe më larg se vite më parë. Çfarë mund t’i lëvizë përpara palët?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG