Ndërlidhjet

Disa kosovarë kthehen nga Siria


Disa kosovarë kthehen nga Siria
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Disa kosovarë, përfshirë gra dhe fëmijë, që kanë qenë në zonën e konfliktit në Siri, janë kthyer të premten mbrëma në Kosovë. Ministri i Drejtësisë i Kosovës, Abelard Tahiri, tha se operacioni i planifikuar është kryer me sukses.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG