Ndërlidhjet

Djegia e Kuranit - liri e shprehjes apo islamofobi


Djegia e Kuranit - liri e shprehjes apo islamofobi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:45 0:00

Përdhosja publike e Kuranit në Suedi ka ndikuar keq në imazhin e këtij vendi jashtë, ka acaruar marrëdhëniet e tij diplomatike dhe ka rritur rrezikun e terrorizmit. Me tensione të ngjashme është duke u përballur edhe Danimarka.

XS
SM
MD
LG