Ndërlidhjet

Çfarë është dokumenti për hyrje/dalje?


Çfarë është dokumenti për hyrje/dalje?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Tash e 11 vjet, Kosova dhe Serbia kanë marrëveshje për lëvizje të lirë. Pikën për dokumentet për hyrje/dalje, Serbia e ka zbatuar menjëherë, Kosova vetëm për pak orë më 1 gusht 2022. Në këtë material mund të kuptoni për çfarë shërben ky dokument dhe kush duhet të pajiset me të nga 1 shtatori.

XS
SM
MD
LG