Ndërlidhjet

Drejt diplomacisë apo luftës?


Drejt diplomacisë apo luftës?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:06 0:00

Mundësitë për uljen e tensioneve midis Shteteve të Bashkuara dhe Iranit duken gjithnjë e më të largëta, pasi kërcënimet dhe fyerjet personale midis dy qeverive veçse po rriten.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG