Ndërlidhjet

E vërteta dhe gënjeshtra shfaqen në “DokuFest”


E vërteta dhe gënjeshtra shfaqen në “DokuFest”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Në edicionin e 18-të të “DokuFest”-it, motoja kryesore është e vërteta dhe gënjeshtra, dy gjëra me të cilat përballemi çdo ditë të jetës sonë. Ndër filmat që u shfaq dhe kishte interesim të madh është edhe “Forgiving the Blood”, që flet për një histori gjakmarrjeje në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG