Ndërlidhjet

A është Evropa në rrezik nga IS-K?


A është Evropa në rrezik nga IS-K?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:02 0:00

Kërcënimi terrorist është shumë më i lartë seç ka qenë për një kohë të gjatë, paralajmërojnë prej muajsh autoritetet në Evropë. Sulmi terrorist pranë Moskës i ka rritur edhe më këto shqetësime dhe ka bërë që disa vende ta ngrenë alarmin e sigurisë.

XS
SM
MD
LG